Egzamin B2 - Angielski poziom FCE

Egzamin B2 Angielski

Egzamin B2 zwany także First Certificate in English (FCE) to jeden z podstawowych sprawdzianów znajomości języka angielskiego. Jego zdanie potwierdza, że władasz nim na tyle dobrze, by pracować albo uczyć się w środowisku anglojęzycznym, np. za granicą, podczas wymiany studenckiej. W naszej szkole oferujemy zarówno kurs języka angielskiego online na poziomie B2, jak i przygotowanie do zdawania egzaminu potwierdzone uzyskaniem certyfikatu.

Dlaczego warto zdawać egzamin z angielskiego na poziomie B2?

Egzamin ten uznawany jest przez ponad 150 uczelni w kraju i niemal 2000 za granicą. Dzięki niemu masz większe szanse na zatrudnienie u największych światowych pracodawców, takich jak Adidas, Coca-Cola, KPMG, Siemens czy Bank Millenium. Mając go, możesz zostać pilotem wycieczek. Certyfikat zwalnia z egzaminów końcowych z angielskiego na studiach, a także pozwala wziąć udział w programach wymiany międzynarodowej Erasmus. Umożliwia również podjęcie nauki na studiach pierwszego stopnia w krajach nieanglojęzycznych.

Jak się przygotować do egzaminu — kurs języka angielskiego online B2 FCE

Jeśli chcesz przygotować się do zdania egzaminu FCE — możesz sprawdzić lub poprawić poziom swojej wiedzy podczas organizowanych w naszej szkole kursów online. Bezpiecznie, bez straty czasu na dojazdy i wychodzenia z domu podszkolisz się z języka, a później bez stresu podejdziesz do próby uzyskania certyfikatu otwierającego Ci drogę do lepszej przyszłości. Możesz liczyć na pomoc doświadczonych nauczycieli, materiały szkoleniowe, a także innowacyjną metodę nauczania Direct, dzięki której szybko opanujesz niezbędne umiejętności.

Egzamin B2 FCE z angielskiego — kompleksowe przygotowanie, skuteczna nauka, atrakcyjna cena

Jeśli szukasz szkoły, w której nie tylko skutecznie nauczysz się angielskiego, ale też zdasz egzamin i uzyskasz certyfikat B2, a do tego — nie będziesz musiał rozbijać skarbonki — wybierz Lingua Viva. Mamy atrakcyjne ceny dla firm i Klientów indywidualnych. Skontaktuj się, by poznać szczegóły, a także zapoznać z pełną ofertą nauki i egzaminów z innych języków obcych.