Egzamin B2 - Angielski poziom FCE

Egzamin B2 Angielski FCE

Egzamin B2 zwany także First Certificate in English (FCE) to jeden z podstawowych sprawdzianów znajomości języka angielskiego. Jego zdanie potwierdza, że władasz nim na tyle dobrze, by pracować albo uczyć się w środowisku anglojęzycznym, np. za granicą, podczas wymiany studenckiej. W naszej szkole oferujemy zarówno kurs języka angielskiego online na poziomie B2, jak i przygotowanie do zdawania egzaminu potwierdzone uzyskaniem certyfikatu.

Dlaczego warto zdawać egzamin z angielskiego na poziomie B2 FCE?

Egzamin ten uznawany jest przez ponad 150 uczelni w kraju i niemal 2000 za granicą. Dzięki niemu masz większe szanse na zatrudnienie u największych światowych pracodawców, takich jak Adidas, Coca-Cola, KPMG, Siemens czy Bank Millenium. Mając go, możesz zostać pilotem wycieczek. Certyfikat zwalnia z egzaminów końcowych z angielskiego na studiach, a także pozwala wziąć udział w programach wymiany międzynarodowej Erasmus. Umożliwia również podjęcie nauki na studiach pierwszego stopnia w krajach nieanglojęzycznych.

Jak się przygotować do egzaminu — kurs języka angielskiego online B2 FCE

Jeśli chcesz przygotować się do zdania egzaminu FCE — możesz sprawdzić lub poprawić poziom swojej wiedzy podczas organizowanych w naszej szkole kursów online. Bezpiecznie, bez straty czasu na dojazdy i wychodzenia z domu podszkolisz się z języka, a później bez stresu podejdziesz do próby uzyskania certyfikatu otwierającego Ci drogę do lepszej przyszłości. Możesz liczyć na pomoc doświadczonych nauczycieli, materiały szkoleniowe, a także innowacyjną metodę nauczania Direct, dzięki której szybko opanujesz niezbędne umiejętności.

Egzamin B2 FCE z angielskiego — kompleksowe przygotowanie, skuteczna nauka, atrakcyjna cena

Jeśli szukasz szkoły, w której nie tylko skutecznie nauczysz się angielskiego, ale też zdasz egzamin i uzyskasz certyfikat B2, a do tego — nie będziesz musiał rozbijać skarbonki — wybierz Lingua Viva. Mamy atrakcyjne ceny dla firm i Klientów indywidualnych. Skontaktuj się, by poznać szczegóły, a także zapoznać z pełną ofertą nauki i egzaminów z innych języków obcych.

Język angielski — poziom FCE

Chcesz rekrutować na nowe stanowisko do międzynarodowej firmy, gdzie wymagany jest certyfikat FCE? Zależy Ci na potwierdzeniu swoich umiejętności językowych i zamierzasz podejść do egzaminu dla osób porozumiewających się angielskim na poziomie B2? Zapraszamy do Lingua Viva, gdzie zajmujemy się nie tylko prowadzeniem szkoleń stacjonarnych oraz online, ale również organizujemy egzaminy dla osób, którym zależy na uzyskaniu certyfikatu. Nasi specjaliści prowadzą lekcje przygotowujące do testów końcowych, a przy tym pomagają w osiągnięciu doskonałych wyników w nauce. Oferujemy kursy języka angielskiego, a także możliwość podejścia do egzaminu bez wcześniejszego pobierania lekcji w naszej szkole.

Egzamin B2: angielski — certyfikat poświadczający poziom FCE

B2 to poziom średniozaawansowany — osoby władające angielskim na takim etapie mogą swobodnie i samodzielnie porozumiewać się danym językiem. Taka umiejętność jest bardzo atrakcyjna dla potencjalnego pracodawcy, ponieważ umożliwia współpracę z klientem zagranicznym. Dodatkowo — jeśli masz w planach podróż do krajów europejskich, warto podszkolić dotychczasowe zdolności językowe, decydując się na szkolenie bądź przystąpienie do egzaminu i zdobycie certyfikatu CFE.

Jeśli jesteś zainteresowany jednym z naszych kursów albo zależy Ci przede wszystkim na uzyskaniu dokumentów dotyczących poziomu Twoich zdolności z angielskiego — koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Zapraszamy!