Kurs języka Angielskiego Zielona Góra

Nauka angielskiego — Zielona Góra i Lubin

Znajomość języków obcych, zwłaszcza w ciągle globalizującym się świecie, staje się niezbędną umiejętnością do tego, aby móc pracować, podróżować czy żyć w dowolnym miejscu na Ziemi. Choć jest mnóstwo powszechnie używanych języków, to właśnie angielski uważany jest za ten, dzięki któremu można otworzyć sobie wiele drzwi zarówno do świata biznesu, jak i nauki.

Pomimo obowiązkowej edukacji w tym zakresie, niewiele osób umie tak właściwie władać językiem angielskim po zakończeniu obowiązku szkolnego. Odpowiedzią na braki językowe są więc różnego rodzaju szkolenia oraz kursy, dzięki którym można na powrót przypomnieć sobie obcy język, nauczyć się go od podstaw czy też wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie, np. angielskim prawniczym. Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego online z lektorem bądź też lekcje stacjonarne — Lingua Viva w takim mieście jak Zielona Góra lub Lubin to doskonały wybór!

Profesjonalne kursy angielskiego

Prowadzona przez nas szkoła językowa to miejsce, w którym odnajdzie się każda osoba pragnąca podszkolić swoje umiejętności. Z powodzeniem szkolimy od podstaw, przygotowujemy do egzaminów, a także organizujemy specjalistyczne kursy dla firm. Co ważne, u nas możesz zdecydować się zarówno na zdalny kurs języka angielskiego, jak i spotkania stacjonarne, dzięki czemu z pewnością wybierzesz rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.

Zielona Góra to miejsce, w którym prowadzimy rozmaite kursy języka angielskiego. Oferujemy zajęcia indywidualne, przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych oraz szkolenia dla grup zorganizowanych, jakimi są np. pracownicy firm. W codziennej pracy korzystamy z innowacyjnego systemu Direct, który pozwala osiągać uczniom dobre rezultaty w maksymalnie krótkim czasie.

Doświadczony lektor języka angielskiego — Lubin i Zielona Góra

W czasie nauki języków obcych kluczowa jest dla Ciebie nie tylko metoda czy rodzaj podręcznika, ale również wsparcie nauczyciela? Jesteśmy przekonani, że prowadzone przez nas kursy angielskiego spełnią Twoje oczekiwania! Działający w Lingua Viva lektorzy to grupa wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym poznawanie słownictwa oraz zagadnień gramatycznych będzie samą przyjemnością. Pomogą Ci oni osiągnąć płynność w porozumiewaniu się językiem obcym, nie pomijając również rozwoju umiejętności związanych z rozumieniem ze słuchu bądź czytaniem.

Szkoła językowa Lingua Viva z siedzibą w urokliwym mieście, jakim jest Zielona Góra, zaprasza na kurs języka angielskiego także osoby zamieszkujące Lubin i okolice. Nauka w wyjątkowej atmosferze? Z nami to możliwe!