Kurs mnemotechnik

Kursy mnemotechniki — rozwijaj swoje umiejętności z Lingua Viva!

Chcesz szybko i efektywnie zapamiętywać nowe słówka w wybranym języku obcym? Pragniesz nauczyć się ekspresowo czytać oraz poznać podstawy teoretyczne i metodyczne pamięci i sposobów zapamiętywania? Zapisz się na jeden z naszych kursów, podczas których wykorzystujemy skuteczne metody nauki oraz techniki szybkiego zapamiętywania! Kurs mnemotechnik pozwoli Ci łatwiej przyswoić nową wiedzę i poprawi Twoją koncentrację!

Zastanawiasz się, czy istnieje jakiś błyskawiczny sposób zapamiętywania? Weź udział w kursie mnemotechniki i przekonaj się sam!

Stosujemy skuteczne mnemotechniki do nauki nowych słówek w języku obcym takie jak metoda słów kluczowych, mapy myśli, fiszki, akronimy i akrostychy czy łańcuchowa metoda zapamiętywania. Podczas zajęć wykorzystujemy wybrane, unikalne ćwiczenia rozwijające koncentrację i skupienie, a to wszytko po to, aby pomóc naszym kursantom w szybkiej i efektywnej nauce. BIorąc udział w kursie mnemotechniki, dowiesz się, jak działa pamięć, jakie są rodzaje i przykłady mnemotechnik oraz jakie są korzyści z ich stosowania. Poznasz skuteczne ćwiczenia na szybkie czytanie, łatwiejsze zapamiętywanie informacji, koncentracje i dobrą organizację.

Jeśli chcesz pogłębić swoje kompetencje w zakresie mnemotechnik — zapisz się na kurs w Lingua Viva! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.