Poszerzaj

horyzonty

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Od 2002 roku kształcimy językowo naszych Klientów. Sami nadziwić się nie możemy, że spotkaliśmy się z ponad 15 000 osób a 80 firm i instytucji, zleciło nam realizację szkoleń, tłumaczeń i wyjazdów językowych.

Lubuskie, Dolnośląskie i Wielkopolskie – województwa, które z biegiem czasu objęliśmy zasięgiem swoich usług, realizując szkolenia komercyjne i dofinansowane z funduszy UE.

W 2003 zostaliśmy wybrani przez BRITISH COUNICL uzyskując status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS.

W 2005 wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Drobiazgowe audyty nie były proste, ale pomogły nam się świetnie zorganizować.

Dwa lata później wdrożyliśmy i cały czas rozwijamy Total Quality Management – zawiera się on w krótkiej formule: cokolwiek robisz, myśl, że to Ty jesteś swoim Klientem. Musi się sprawdzać!

Kadra lektorska

Zatrudnieni w Lingua Viva Lektorzy przede wszystkim mają za zadanie zmotywować swoich Słuchaczy – dodać im wiary w siebie, systematyzować pracę, tłumaczyć zagadnienia, aktywnie wykorzystywać czas, wyznaczać i osiągać wspólne cele. Kontakt z native speakers to dodatkowy atut szkoleń – nauczyciele z dyplomem CELTA wiedzą, w jaki sposób najefektywniej komunikować się w ich ojczystym języku. Atmosfera podczas zajęć, jeden z kluczowych aspektów nauczania, jest rokrocznie wysoko oceniania podczas badań ewaluacyjnych.

Angielski króluje niepodzielnie, być może dlatego, że w Wielkiej Brytanii monarchia ciągle modna. Świat jednak mówi jeszcze innymi językami, które są w naszej ofercie:

Tłumaczenia

Jesteśmy przygotowani do obsługi firm i instytucji w pełnym zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych (konsekutywnych i symultanicznych). Dotychczas zrealizowaliśmy między innymi tłumaczenia: prezentacji, negocjacji, rozmów telefonicznych, zebrań zarządów przedsiębiorstw, spotkań z kontrahentami, dokumentów statutowych firm, umów, kontraktów, certyfikatów, instrukcji technicznych, katalogów, stron internetowych i bieżącej korespondencji.

Poziomowanie językowe

Dysponując odpowiednio opracowanymi narzędziami jesteśmy w stanie określić stopień znajomości języka osób przez Państwa zatrudnianych. Test składa się z części pisemnej i ustnej. W trakcie oceny kompetencji językowych brana jest pod uwagę specyfika stanowiska pracy. Test ustny przeprowadzany przez naszego lektora może być częścią rozmowy kwalifikacyjnej.

Poza Polską

Dzięki współpracy z London School of English oraz GLS Berlin proponujemy wakacyjne i śródroczne kursy językowe w centrach kulturalno-edukacyjnych Wielkiej Brytanii i Niemiec. Można wybrać jedno z wielu proponowanych rozwiązań dotyczących intensywności i długości trwania kursu. Wyjazd na zagraniczne szkolenie językowe posiada tę zaletę (oprócz niedługiej podróży w obu przypadkach), że jest to rzeczywiste zanurzenie w języku. Intensywny program pobytu oraz godziny spędzone na zajęciach oraz w trakcie tzw. „social hours” w międzynarodowym towarzystwie po zajęciach – gwarantują efekt całkowitego oswojenia z językiem obcym. Polecamy naszą całkowitą pieczę nad wyjazdem!

Kursy językowe dla firm

Znajomość języków obcych to bardzo ważne kompetencje, które są wymagane w coraz większej ilości miejsc pracy. Pozwalają one rezygnować z zatrudniania dodatkowych tłumaczy, a przede wszystkim usprawniają przepływ komunikacji między potencjalnymi klientami oraz firmą. Pragnąc zadbać o kompetencje językowe swoich pracowników, warto zainteresować się ofertą kursów językowych dla firm, jaką przygotowaliśmy w Lingua Viva. Pragniemy wychodzić naprzeciw zróżnicowanym potrzebom, dlatego stworzyliśmy program spotkań w oparciu o niezwykle atrakcyjny cennik. Przekonaj się sam!

Język angielski, niemiecki lub włoski w małym palcu? Propozycja kursów językowych dla firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracując na etat, nie jest łatwo znaleźć czas na dodatkowe zajęcia szlifujące umiejętności językowe. Z tego powodu proponujemy kompleksowe kursy językowe dedykowane dużym przedsiębiorstwom lub małym firmom, które są nastawione na konkretne oczekiwania i potrzeby. Pragniesz, aby Twoi pracownicy mogli płynnie komunikować się z kontrahentami zza granicy? Różnorodność kulturowa bywa niekiedy barierą dla zacieśniania przyjaźni w miejscu pracy? W Lingua Viva wspieramy w nauce języków obcych na każdym poziomie.

Kursy językowe dla firm – cennik usług Lingua Viva

Chcielibyśmy zaznaczyć, że każdą współpracę wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko ilość osób w grupach, ale też poziom zaawansowania, język czy też inne dodatkowe potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Prowadzimy zajęcia, ucząc aż 6 języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego, a dodatkowo oferujemy też kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Zaufaj doświadczonym lektorom, postaw na renomowaną szkołę językową z bogatym doświadczeniem już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z kursami językowymi dla firm, jakie oferujemy w Lingua Viva. Zapewniamy nie tylko korzystny cennik, ale przede wszystkim wsparcie odpowiednio wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lektorskiej. Zapraszamy do współpracy!

Klienci

Mamy szczęście towarzyszyć naszym Klientom przez lata a dzięki temu umiejętnie realizować ideę longlife learning, bo nauka języka obcego jest jak dobra przyjaźń – tym pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca, im więcej czasu ze sobą spędzamy i lepiej się znamy. Wierzymy w długotrwałe relacje.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić szkolenia językowe dla: ADB Poland Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., Sitech Sp. z o.o., Swiss Krono Sp. z o.o.,  Seco Warwick S.A., Minova Ksante Sp. z o.o., eobuwie.pl, Masterchem, Energetyka Sp. z o.o., IKEA Industry Poland,  Steinpol Central Services Sp. z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zapraszamy!

Anna Lipińska

Dyrektor Rozwoju Szkoleń

+48 665 765 006 | la@linguaviva.pl

Kurs szybkiego czytania
i technik pamięciowych

Czytanie stanowi podstawę zdobywania wiedzy. Dzięki wiedzy i jej wykorzystaniu funkcjonujesz na wysokim poziomie intelektualnym.

Ludzie czytają średnio 120-250 słów na minutę, popełniając wiele błędów i mając złe nawyki czytelnicze. Naturalnym tempem czytania jest 800-1200 słów na minutę, które gwarantuje optymalne przyswojenie wiedzy, bez niepotrzebnego zmęczenia i dekoncentracji.

Nasze kursy zapewniają minimum 5-krotne zwiększenie tempa czytania przy jednoczesnym podniesieniu stopnia rozumienia tekstu.

Metodologia kursu: Szkoła Szybkiego Czytania Zdzisława i Czesław Tubaj, Bolesławiec
www.szybkieczytanie.pl

Korzyści

z kursu Szybkiego Czytania?
  • Poznasz techniki pamięciowe i metody uczenia się, które skrócą Twój czas nauki minimum 3-krotnie,
  • Nauczysz się umiejętności relaksacji i koncentracji
  • Rozwiniesz wyobraźnię i pamięć długotrwałą
  • Rozwiniesz swoje możliwości intelektualne poprzez MTA (Mentalny Trening Aktywizujący)
  • Nauczysz się pozytywnych afirmacji i zmotywujesz do nauki i pracy
  • Opanujesz umiejętność planowania i gospodarowania czasem
Czytam szybko
dla dzieci 8-15 letnich (podział na grupy wiekowe)

690 zł*

6-tygodniowy kurs podstawowy. Zajęcia 2x w tygodniu (2h lekcyjne) oraz samodzielne zajęcia w domu.

zwiększenie szybkości czytania przy jednoczesnym zwiększeniu stopnia rozumienia,

nabycie umiejętności koncentracji i osiągania relaksu,

rozwijanie wyobraźni i poszerzenie pola widzenia,

wzbogacanie słownictwa,

umiejętność szybkiego liczenia,

nauka rysowania i żonglowania,

eliminacja błędów ortograficznych,

wprowadzenie ćwiczeń z kinezjologii wg Denisona usprawniających pracę mózgu,

nauka technik pamięciowych i rysowanie Map Myśli (MIND MAPS wg T. Buzana),

zamiana stresu i nudy szkolnej na ciekawość,

pozytywne nastawienie do zdobywania wiedzy,

*dla grupy 5-6 osobowej (w cenę wliczone materiały): 6 zeszytów praktycznych, wskaźnik, piłeczki do żonglowania, płyta CD do relaksacji, kostki.

Zapisz się
SZYBKIE CZYTANIE
I TECHNIKI PAMIĘCIOWE
dla dorosłych (od 16 roku życia)

690 zł*

6-tygodniowy kurs podstawowy. Zajęcia 2x w tygodniu (2h lekcyjne) oraz samodzielne zajęcia w domu.

minimum 5-krotne zwiększenie szybkości czytania przy jednoczesnym zrozumieniu czytanego tekstu,

praktykowanie technik pamięciowych,

poszerzenie pola widzenia,

nauka żonglowania,

rozwijanie wyobraźni i pamięci długotrwałej,

rozwinięcie możliwości intelektualnych dzięki MTA (Mentalny Trening Aktywizacyjny),

trening pozytywnego myślenia i motywacji, nauka planowania i gospodarowania czasem,

Zapisz się