O nas słów kilka...

Poznajmy się lepiej!

O nas słów kilka

O tym, że jesteśmy zgranym zespołem z doświadczeniem, że od kilkunastu lat z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy kursy językowe dla osób indywidualnych jak i profilowane szkolenia dla największych firm w regionie - można pisać naprawdę dużo…

 

Nie sposób jednak w kilku zdaniach powiedzieć tutaj o tym, co zrobiliśmy a przede wszystkim, co zamierzamy robić. To, co najważniejsze i tak odbywa się przecież w tak zwanym realu…

 

Wierzymy, że możemy i zmieniamy świat - na lepsze. Właśnie MY. Naszym celem jest tworzenie społeczności w realnej rzeczywistości, miejsc, gdzie ludzie chętnie się spotykają, by mieć poczucie zadowolenia z siebie, by doskonalić umiejętności, tworzyć, zawiązywać relacje, czerpać inspiracje i motywację. Tak pracujemy i to samo oferujemy naszym Klientom.

Idziemy z wiatrem,

lecz własną drogą

Świat się zmienia w tempie kalejdoskopowym – ludzie podróżują łatwo i szybko, informacje docierają wszędzie w ułamku sekundy, społeczności on-line są na topie.

 

W dobie wszechobecnego Internetu, chcemy podkreślić, że dla nas jest on tylko narzędziem, nie medium zastępującym kontakt człowieka z człowiekiem. E-learning, wirtualna rzeczywistość, media społecznościowe to tylko użyteczności, ułatwienia techniczne. Nic nigdy nie zastąpi prawdziwych kontaktów międzyludzkich… przynajmniej miejmy wszyscy taką nadzieję.

... i świat stanie się lepszy

Na pohybel giełdom na świecie, wbrew konfliktom i zagrożeniom chcemy organizować mikroświaty, gdzie dobry humor, kawa, swobodna dyskusja, tolerancja, wartości i chęć przebywania człowieka z człowiekiem są najważniejsze.

 

Rozmawiajmy ze sobą, wyznaczajmy cele do osiągnięcia, pomagajmy sobie nawzajem... Jeśli na tym się wszyscy skoncentrujemy - wszystko wokół rzeczywiście się zmieni... na dobre.

Lingua Viva

to więcej niż...

Nie skomplikowaliśmy organizacyjnie Lingua Viva, dzięki temu szybko podejmujemy decyzje i realizujemy zadania. Zespół, który koordynuje pracę ponad 50 Lektorów oraz zajmuje się projektowaniem, organizacją, nadzorem i ewaluacją szkoleń jest mały ale wielki. Uważamy, że najważniejsze jest porozumienie, współpraca i zaufanie a efekt w postaci zadowolenia naszych Klientów jest… bezcenny.

Małgorzata Zielińska

Dyrektor

Odpowiedzialna za strategię personalną i wizerunkową Lingua Viva. Zajmuje się wytyczaniem celów dla firmy i dba o relacje wewnętrzne. Ceni i lubi swój zespół, który w większości składa się osób pracujących w Lingua Viva od lat.

Anna Lipińska

Dyrektor Rozwoju Szkoleń

Wytycza nowe kierunki rozwoju i koncentruje na ich urzeczywistnianiu. Zajmuje się kadrą lektorów oraz mocną ręką dzierży ster organizacji szkoleń i projektów językowych dla firm. Dba o najwyższą jakość i każdy szczegół.

Agata Piwień

Specjalista do spraw rozliczeń

Odpowiedzialna za właściwy przepływ środków finansowych w organizacji. Uwielbia tabelki excela a one ją. Niczego nie odkłada na później. Prowadzi Oddział szkoły w Zielonej Górze.

Renata Pala

Koordynator Szkoły

Ma niespotykany talent organizacyjny i umiejętność doprowadzania spraw do końca. Doskonale panuje nad wieloma sprawami naraz. Prowadzi Oddział Szkoły w Lubinie.

Katarzyna Stańczak

Wzorowo zajmuje się organizacją szkoleń unijnych i oddziałem szkoły w Sulechowie.

Katarzyna Gładkowska

Doskonale prowadzi szkolenia metodyczne dla naszego zespołu Lektorów i jest mistrzynią w prowadzeniu zajęć metodą Direct English,

Dominika Domonik Kamińska

Skrupulatna i doświadczona - czuwająca nad właściwym doborem podręczników oraz właściwymi poziomami zaawansowania językowego.

Jakub Krasowski

Doświadczony Lektor, wirtuoz metody Direct English, szkoleniowiec, jakich mało.