Kurs języka niemieckiego Zielona Góra

Kurs niemieckiego Zielona Góra

Znajomość języków obcych jest niezbędna nie tylko podczas podróży, ale również w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Niemiecki ma status urzędowego nie tylko w Niemczech czy Austrii, ale również w Szwajcarii, Lichtensteinie, Belgii i Luksemburgu. W całej Unii Europejskiej uznawany jest za jeden z języków oficjalnych oraz roboczych, a szacunkowa liczba osób posługujących się tym językiem na całym świecie, szacowana jest na 130 milionów. Również większość badań naukowych publikowana jest w języku niemieckim, dlatego, przez wzgląd na użyteczność tego języka, nie wahaj się i rozpocznij kurs! Nauka w naszej szkole w Zielonej Górze to czysta przyjemność!

Nauka języka niemieckiego z lektorem — również online

Doskonale przygotowana kadra lektorów z pasją i zaangażowaniem przeprowadzi Cię przez wszystkie ścieżki prowadzące do płynnego posługiwania się językiem niemieckim. Do nauki wykorzystujemy najnowszą wiedzę z dziedzin mnemotechnik ułatwiających zapamiętywanie, pokazujemy, jak uczyć się z przyjemnością i zdobywać kolejne poziomy zaawansowania bez nieprzyjemnego uczucia presji. Osobom, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach standardowych, proponujemy skuteczny, interaktywny kurs niemieckiego online z lektorem. Nasze lekcje prowadzimy w różnych grupach wiekowych oraz zawodowych. Z sukcesem szkolimy firmy, kadry zarządzające czy personel posługujący się specjalistycznym słownictwem branżowym, a także dzieci i młodzież.

Intensywny kurs języka niemieckiego online

Jeżeli zależy Ci na czasie, zapisz się na intensywny kurs języka niemieckiego. Chociaż lubimy spotykać naszych uczniów w realnym świecie, zajęcia prowadzone przez internet cieszą się dużą popularnością. Wysoki poziom nauczania, a także materiał przekazywany w przyjaznej formie przez doświadczonego lektora, w połączeniu z dowolnym miejscem nauki tworzą idealne połączenie dla wszystkich zabieganych dorosłych oraz osób, które z różnych przyczyn nie są mobilne lub dyspozycyjne, aby wybrać zajęcia stacjonarne. Wsparcie nauczycieli, a także komfortowa atmosfera pracy, to niejedyne zalety kursów on-line w szkole językowej LINGUA VIVA.

Jeśli masz pytania dotyczące kursu języka niemieckiego prowadzonego online lub stacjonarnie w Zielonej Górze albo Lubinie — skontaktuj się z nami!

Interaktywny kurs niemieckiego

Język niemiecki to wręcz obowiązkowa umiejętność w przypadku podróży do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburga czy Liechtensteinu. Komunikatywne lub płynne władanie nim potrzebne jest jednak nie tylko wtedy, gdy planujemy dłuższy pobyt za zachodnią granicą. Coraz częściej mamy do czynienia z pracą w korporacjach, których siedziby mieszczą się w Berlinie, Monachium, Dreźnie, Hamburgu, Kolonii, Stuttgarcie, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Düsseldorfie, Wiedniu albo innym mieście. W takim modelu zarządzania bardzo często wymagana jest znajomość niemieckiego nawet w pracy w polskim oddziale, ponieważ komunikacja pomiędzy działami odbywa się w jednym języku. Rozpocznij intensywny kurs języka niemieckiego online, by przekonać się, jak przydatna jest ta umiejętność!

Niemiecki online z lektorem

Chcesz rozpocząć pracę w polskim oddziale niemieckiej korporacji? A może planujesz przeprowadzić się za zachodnią granicę i zarabiać w euro? Twoja dotychczasowa znajomość języka pozwala Ci się jedynie przywitać, pożegnać albo przedstawić? Chcesz szybko zdobyć wiedzę, dzięki której będziesz płynnie rozmawiać i posługiwać się branżowym słownictwem? Kurs niemieckiego on-line w trybie intensywnym to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Podczas spotkań z lektorem na platformie Clickmeting lub Zoom opanujesz gramatykę, wymowę, jak również rozmaite niuanse charakterystyczne dla języka niemieckiego. Przekonaj się, że nauka nowego języka nie musi trwać wiele lat, by osiągnąć zadowalający poziom!

Kurs niemieckiego dla młodzieży, dorosłych i firm

Na nasze intensywne kursy niemieckiego prowadzone w trybie online zapraszamy zarówno dorosłych, jak i młodzież chcącą płynnie posługiwać się językiem naszego zachodniego sąsiada. Prowadzimy także kursy dla firm, podczas których pomagamy w opanowaniu specjalistycznego zasobu słów. Sprawdź, jak wygodna jest nauka bez konieczności dojeżdżania do szkoły językowej, by spotkać się z lektorem. Zapraszamy na interaktywne kursy prowadzone na platformie Clickmeting lub Zoom!