Kurs języka niemieckiego Zielona Góra

Kurs niemieckiego Zielona Góra

Znajomość języków obcych jest niezbędna nie tylko podczas podróży, ale również w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Niemiecki ma status urzędowego nie tylko w Niemczech czy Austrii, ale również w Szwajcarii, Lichtensteinie, Belgii i Luksemburgu. W całej Unii Europejskiej uznawany jest za jeden z języków oficjalnych oraz roboczych, a szacunkowa liczba osób posługujących się tym językiem na całym świecie, szacowana jest na 130 milionów. Również większość badań naukowych publikowana jest w języku niemieckim, dlatego, przez wzgląd na użyteczność tego języka, nie wahaj się i rozpocznij kurs! Nauka w naszej szkole w Zielonej Górze to czysta przyjemność!

Nauka języka niemieckiego z lektorem — również online

Doskonale przygotowana kadra lektorów z pasją i zaangażowaniem przeprowadzi Cię przez wszystkie ścieżki prowadzące do płynnego posługiwania się językiem niemieckim. Do nauki wykorzystujemy najnowszą wiedzę z dziedzin mnemotechnik ułatwiających zapamiętywanie, pokazujemy, jak uczyć się z przyjemnością i zdobywać kolejne poziomy zaawansowania bez nieprzyjemnego uczucia presji. Osobom, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach standardowych, proponujemy skuteczny, interaktywny kurs niemieckiego online z lektorem. Nasze lekcje prowadzimy w różnych grupach wiekowych oraz zawodowych. Z sukcesem szkolimy firmy, kadry zarządzające czy personel posługujący się specjalistycznym słownictwem branżowym, a także dzieci i młodzież.

Intensywny kurs języka niemieckiego online

Jeżeli zależy Ci na czasie, zapisz się na intensywny kurs języka niemieckiego. Chociaż lubimy spotykać naszych uczniów w realnym świecie, zajęcia prowadzone przez internet cieszą się dużą popularnością. Wysoki poziom nauczania, a także materiał przekazywany w przyjaznej formie przez doświadczonego lektora, w połączeniu z dowolnym miejscem nauki tworzą idealne połączenie dla wszystkich zabieganych dorosłych oraz osób, które z różnych przyczyn nie są mobilne lub dyspozycyjne, aby wybrać zajęcia stacjonarne. Wsparcie nauczycieli, a także komfortowa atmosfera pracy, to niejedyne zalety kursów on-line w szkole językowej LINGUA VIVA.

Jeśli masz pytania dotyczące kursu języka niemieckiego prowadzonego online lub stacjonarnie w Zielonej Górze albo Lubinie — skontaktuj się z nami!