Język francuski — Zielona Góra

Język francuski — Zielona Góra

Znajomość języków obcych ma ogromne znaczenie w obecnych czasach — zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pracodawcy coraz częściej wymagają umiejętności posługiwania się dodatkowym językiem, a jednym z najczęściej wymienianych w ofertach pracy jest francuski. Co więcej, jego znajomość z pewnością przyda się podczas niejednej podróży — nie tylko do Francji, ale również do Belgii, Szwajcarii, Luksemburga, Monako, Maroko, a nawet Burkina Faso. Właśnie dlatego warto poznać przynajmniej podstawy języka francuskiego. Osobom z Zielonej Góry proponujemy uczestnictwo w organizowanym przez nas kursie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Nauka francuskiego dla każdego w szkole Lingua Viva

Chcesz nauczyć się języka francuskiego szybko i skutecznie? Szukasz doświadczonego lektora, z którym nauka jest przyjemnością? W takim razie nasza szkoła językowa Lingua Viva z siedzibą z Zielonej Górze jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Uczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci — w trybie zdalnym oraz stacjonarnym, dzięki czemu możesz dopasować sposób nauki do swoich potrzeb. Co więcej, oferujemy nie tylko kursy indywidualne, ale również szkolenia dla grup zorganizowanych, np. dla pracowników firm. W naszych kursach wykorzystujemy metodę Direct, która zakłada osiąganie najlepszych rezultatów w możliwie najkrótszym czasie.

Kurs języka francuskiego — Zielona Góra

Nauka języka francuskiego w szkole językowej Lingua Viva w Zielonej Górze jest przyjemna oraz skuteczna, a to za sprawą doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu lektorów, sprawdzonej metody nauczania, jak również rozbudowanych, zróżnicowanych i starannie opracowanych materiałów. Nasze zajęcia opierają się przede wszystkim na mówieniu i słuchaniu, dzięki czemu kursanci w krótkim czasie posiadają umiejętność porozumiewania się w języku francuskim. Zainteresowała Cię przygotowana przez nas oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat nauki w Lingua Viva w Zielonej Górze? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!