Intensywny kurs języka niemieckiego online

Kurs niemieckiego on-line

Kontakt z niemieckim wielu z nas ma już na wczesnym etapie edukacji, podczas lekcji w szkole. Często jednak zdobyta wiedza i umiejętności zanikają, jeśli w późniejszych latach nie posługujemy się tym językiem regularnie. Niejednokrotnie zdarza się natomiast tak, że opanowanie niemieckiego w stopniu komunikacyjnym ostatecznie okazuje się niezbędne, choćby w pracy zawodowej w międzynarodowym środowisku albo gdy postanowimy wyprowadzić się za zachodnią granicę Polski. Część z nas odkrywa również w sobie pasję do nauki języków dopiero na późniejszym etapie życia. W każdym z tych przypadków warto zdecydować się na kurs niemieckiego, który pozwoli zdobyć, odświeżyć lub usystematyzować wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. W Lingua Viva proponujemy zaś zajęcia choćby w formie on-line.

Intensywny kurs języka niemieckiego online w szkole Lingua Viva

W naszej szkole oferujemy intensywny kurs niemieckiego online dla wszystkich osób, którym zależy na poznaniu tego języka i swobodnym komunikowaniu się za jego pomocą, a zarazem tych, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych albo preferują formę zdalną. Lekcje przeznaczone są dla Kursantów na różnym poziomie biegłości językowej, od dopiero rozpoczynających swoją przygodę z niemieckim po mające już doświadczenie w kontakcie z tym językiem. Organizujemy kursy on-line z myślą o zróżnicowanych potrzebach, w tym dla dzieci lub młodzieży, dla dorosłych, a także dla przedsiębiorców, którzy chcą podwyższyć kwalifikacje swoich pracowników.

Swobodna komunikacja w języku niemieckim dzięki naszemu kursowi on-line

Doskonale wiemy, że niezależnie od tego, czy chodzi o opanowanie podstaw językowych, czy zdobycie branżowej wiedzy w zakresie specjalistycznego słownictwa, nauka języka obcego powinna koncentrować się na umiejętności swobodnej, bezproblemowej komunikacji na różne tematy. Właśnie dlatego podczas intensywnych kursów niemieckiego online, które proponujemy, stawiamy przede wszystkim na metodę direct, skupiającą się na mówieniu, słuchaniu oraz odpowiadaniu na pytania właśnie w języku obcym. Pisanie i gramatyka stanowią zaś jedynie niezbędną podstawę do tego, by móc posługiwać się językiem bez żadnych trudności. W ten sposób, bez względu na to, czy będziesz musiał przygotować prezentację na spotkanie biznesowe, czy porozmawiać z niemieckojęzycznym sprzedawcą w sklepie, poradzisz sobie doskonale.

Niemiecki online z lektorem — nauka języka z dowolnego miejsca

Język niemiecki używany jest nie tylko w Niemczech, ale też w Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, Liechtensteinie, a nawet w niektórych regionach Włoch. Polskie firmy często nawiązują zaś współpracę z niemieckojęzycznymi kontrahentami lub klientami. Opanowanie tego języka jest więc niezwykle przydatne zarówno w życiu prywatnym, gdy np. wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje, jak i w pracy zawodowej. Dzięki kursowi niemieckiego online z wykwalifikowanym, doświadczonym lektorem nauczysz się nim posługiwać, nie wychodząc z domu. Zapraszamy do kontaktu!