Język włoski — Zielona Góra

Język włoski — Zielona Góra

Znamy wiele powodów, dla których warto uczyć się języka włoskiego. Część z nich z całą pewnością trafi do miłośników sztuki i kultury Włoch, wielbicieli podróży czy pasjonatów języków łacińskich. Natomiast inne powody są bardzo praktyczne z punktu widzenia ekonomii oraz rynku pracy. Niezależnie od tego, czym kierowałeś się, podejmując decyzję o nauce tego niezwykle melodyjnego (i zaliczanego do najpiękniejszych na świecie) języka, u nas rozwiniesz swoje umiejętności mówienia, czytania i pisania po włosku na każdym etapie zaawansowania. Jeśli mieszkasz w Zielonej Górze, nie szukaj dalej!

Kurs języka włoskiego w Zielonej Górze

Kurs języka włoskiego oferujemy zarówno w formie zajęć dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Pracujemy według zasady, która mówi, że na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego do naszej szkoły uczęszczają osoby w różnym wieku. Jeśli chcesz nauczyć się języka od podstaw, wybierz kurs dla początkujących, jeżeli miałeś już styczność z językiem włoskim, ale nie masz pewności, na jakim etapie jesteś obecnie — nie martw się! Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni poziom! Wystarczy, że odwiedzisz nas w oddziale szkoły w Zielonej Górze.

Kursy egzaminacyjne języka włoskiego w Zielonej Górze

Rozpoczynając naukę języka włoskiego, warto pomyśleć o odpowiednim potwierdzaniu swoich umiejętności certyfikatem. Sam dyplom ukończenia szkoły językowej może nie wystarczyć, jeśli starasz się o pracę za granicą czy przyjęcie na wyższą uczelnię. Dla osób przygotowujących się do egzaminów oferujemy zajęcia specjalnie przeznaczone na naukę niezbędnych zagadnień do otrzymania certyfikatu. Kameralne grupy oraz stały dostęp do platformy e-lerningowej to kolejny powód, dla którego warto wybrać naukę języka włoskiego właśnie u nas.

Jeśli mieszkasz w Zielonej Górze lub okolicach i zależy Ci na skutecznej nauce języka włoskiego, skontaktuj się z nami już dziś!