Międzynarodowe certyfikaty językowe

międzynarodowe
Egzaminy i Certyfikaty

Na światowym poziomie

Międzynarodowy egzamin to motywujący cel nauki języka obcego a także zwieńczenie i obiektywne potwierdzenie poziomu zaawansowania językowego.

Egzaminy są organizowane w określonych terminach sesji egzaminacyjnych lub na życzenie dla grupy osób, jeśli dany board egzaminacyjny daje taką możliwość. Koszt międzynarodowego egzaminu do kilkaset złotych – w zależności od poziomu zaawansowanie językowego, typu egzaminu i instytucji certyfikującej.

Jesteśmy szkołą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Centrum Egzaminacyjnego British Council oraz oferujemy egzaminy Educational Testing Servive.

Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego egzaminu oraz pomożemy w przygotowaniu się do niego.

Najpopularniejsze
egzaminy na rynku:

Certyfikat British Council

Egzaminy Cambridge English są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Zdany egzamin Cambridge English to honorowany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy (CEFR).

Young Learners (YLE)

Testy Cambridge English: Young Learners (YLE) stworzono po to, by móc ocenić to, w jakim stopniu, dzieci między 7 a 12 rokiem życia, opanowały język angielski.

B1 Preliminary (PET)

Egzamin B1 Preliminary znany jest także pod nazwą Preliminary English Test (PET). Potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

B2 First (FCE)

B2 First, znany także pod nazwą FCE, zdanie go potwierdza znajomość angielskiego na wystarczająco dobrym poziomie, by pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym.

C1 Advanced (CAE)

Egzamin C1 Advanced (CAE) poświadcza wiedzę z języka angielskiego na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub studenta studiów licencjackich.

C2 Proficiency (CPE)

Egzamin C2 Proficiency (CPE) potwierdza opanowanie języka angielskiego i posługiwanie się nim płynnie w wymagających sytuacjach w środowisku akademickim i zawodowym.

Business English Certificates (BEC)

Dyplom dla pracodawców, którzy wymagają od pracowników efektywnego posługiwania się angielskim w codziennych biznesowych sytuacjach. British Councilma trzy egzaminy z angielskiego biznesowego.

IELTS

IELTS to przepustka do życia, studiów i pracy na całym świecie, ponieważ jest honorowany przez ponad 10 tysięcy instytucji na całym świecie, w tym agencje rządowe i edukacyjne oraz organizacje zawodowe. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne tych krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

Certyfikat ETS

Testy ETS to najczęściej zdawane testy certyfikujące na świecie, uznawane przez ponad 9000 uczelni i ponad 14000 firm i korporacji.

ETS Global oferuje instytucjom akademickim, firmom i korporacjom, agencjom rządowym i klientom indywidualnym pełną gamę rozwiązań edukacyjnych, testów oraz certyfikatów.

Certyfikaty ETS potwierdzają wiedzę zdających i zwiększają ich konkurencyjność na międzynarodowym rynku pracy.

TOEIC® Listening and Reading: najczęściej zdawany certyfikat angielskiego w środowisku pracy (Office, Business English), sprawdza umiejętności językowe z zakresu słuchania i czytania, poprzez swoją konstrukcję sprawdza stopień komunikatywności w języku angielskim;

TOEIC® Listening and Reading: najczęściej zdawany certyfikat angielskiego w środowisku pracy (Office, Business English), sprawdza umiejętności językowe z zakresu słuchania i czytania, poprzez swoją konstrukcję sprawdza stopień komunikatywności w języku angielskim;

TOEIC® Speaking and Writing: oddzielny test sprawdzający umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim, w środowisku pracy (Office, Business English);

TOEIC Bridge™: certyfikat przeznaczony dla początkujących w nauce języka angielskiego (General English);

TOEFL iBT®: najbardziej prestiżowy 'paszport' do kariery akademickiej, test sprawdzający umiejętności funkcjonowania w akademickim, anglojęzycznym środowisku;

TOEFL ITP®: test przeznaczony do wewnętrznego testowania umiejętności językowych w kontekście akademickim, np. do weryfikacji umiejętności językowych nauczycieli;

TFI™: odpowiednik TOEIC® Listening and Reading w języku francuskim;

WiDaF®: certyfikat z języka niemieckiego w biznesie, o konstrukcji zbliżonej do TOEIC® Listening and Reading;

WiDaF Basic®: certyfikat z języka niemieckiego w środowisku pracy i w ogólnym kontekście użycia.

Międzynarodowe certyfikaty językowe - Angielski

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego to nie tylko dowód na doskonałe umiejętności posługiwania się nim w mowie i piśmie, świadomość różnego rodzaju kontekstów kulturowo-literackich czy historii krajów anglosaskich. Często jest on również niezbędny przy chęci podjęcia pracy w firmach zajmujących się obsługą klientów zagranicznych albo rozpoczęcia studiów na uniwersytetach w państwach anglojęzycznych. W naszej szkole pomożemy przygotować się do egzaminu na certyfikat z języka angielskiego, dzięki czemu jego zdobycie — a tym samym osiągnięcie zamierzonych celów na płaszczyźnie zawodowej bądź prywatnej — stanie się znacznie prostsze.

Zdobądź certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego

Egzamin na certyfikat z języka angielskiego może obejmować różne poziomy zaawansowania, pozwalając tym samym na otrzymanie dokumentu potwierdzającego konkretny zakres umiejętności językowych. Przeznaczone są one dla osób w rozmaitym wieku — w naszej szkole przygotowujemy między innymi do uzyskania certyfikatu określającego zdolności dzieci między 7. a 12. rokiem życia, dedykowanego pracownikom posługującym się angielskim w biznesie albo akceptowanego przez tysiące instytucji na całym świecie testu IELTS. Bez względu na to, czy chodzi o podjęcie pracy w międzynarodowym koncernie, czy rozpoczęcie nowego życia za granicą, pomożemy Ci zdobyć odpowiedni certyfikat językowy online bądź stacjonarnie. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    Chcesz zostać naszym Klientem? Chcesz zostać naszym Lektorem? Zapraszamy do kontaktu z nami!


    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Lingua Viva, z siedzibą przy ul. Chrobrego 4/4, 65-052 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł rozpocząć testu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz w polityce prywatności.

    [recaptcha]