Tłumaczenie ekspresowe

Tłumaczenie ekspresowe

Twoja firma bierze udział w międzynarodowym przetargu lub stara się o dofinansowanie z zagranicznego programu dotacji? A może organizacja jest w trakcie fuzji bądź przejęcia przez korporację z siedzibą w innym państwie? Musisz w ciągu zaledwie paru dni dostarczyć komplet dokumentów w języku angielskim, niemieckim, francuskim albo hiszpańskim? Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczenia ekspresowego, dzięki któremu natychmiast otrzymasz przekład wymaganych dokumentów.

Specjaliści od tłumaczeń ekspresowych

Siłą rzeczy w trybie ekspresowym przetłumaczyć możemy raczej krótsze formy, ponieważ np. na długie instrukcje techniczne trzeba przeznaczyć nieco więcej czasu. W ciągu jednego lub dwóch dni możesz otrzymać przełożoną umowę, dokument przetargowy, raport finansowy, a także korespondencję z klientem lub partnerem zagranicznym. Doskonale rozumiemy to, że nie każdy musi władać kilkoma językami obcymi, jednak w każdej chwili może potrzebować pomocy w napisaniu maila do amerykańskiego czy niemieckiego współpracownika. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zakresu usługi tłumaczenia ekspresowego!

Profesjonalne tłumaczenia ekspresowe

Szef niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego lub brytyjskiego oddziału Twojej firmy oczekuje natychmiastowego przesłania sprawozdań, raportów lub umów? A może od zagranicznego partnera otrzymałeś instrukcje dla pracowników, które należy przełożyć na język polski, by jak najszybciej wdrożyć nowy plan produkcji? Skorzystaj z usług tłumaczy w Lingua Viva — zapraszamy do biura w Zielonej Górze bądź Lubinie. Na podstawie informacji o zakresie pracy oraz ilości dokumentów do przetłumaczenia od razu ocenimy termin realizacji usługi. Przekonaj się, że nawet pod presją czasu możesz dopełnić wszelkich formalności. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą tłumaczeń pisemnych, ustnych, konsekutywnych i symultanicznych.

Pisemne tłumaczenia ekspresowe

Rozumiemy, jak duży wpływ na funkcjonowanie firmy mają różnego rodzaju przestoje produkcyjne. Bardzo często wynikają one z braku bieżących instrukcji albo zaktualizowanych procedur bezpieczeństwa, czego przyczyną bywają zmiany w przepisach. Aby usprawnić przepływ informacji między zagraniczną centralą a linią produkcyjną w Polsce, skorzystaj z możliwości wykonania tłumaczenia ekspresowego. Sprawdź, jakie języki obsługujemy, jak szybko działamy i co wpływa na czas realizacji usługi!

Tłumaczenia ekspresowe z angielskiego i kilku innych języków

Konieczność uzyskania błyskawicznego przekładu dokumentów, aktów urzędowych, korespondencji czy innego rodzaju treści może wynikać z wielu okoliczności służbowych i prywatnych. Naszym Klientom zapewniamy pełną dyskrecję w zakresie przedmiotu tłumaczonych dokumentów, jak również maksymalny profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Aby móc sprawnie przejść do realizacji zamówienia, na wstępie ustalamy zakres prac, ilość stron do translacji, a dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dokładną wycenę i określić termin realizacji. Podejmujemy się tłumaczeń ekspresowych z polskiego na angielski, francuski, niemiecki oraz hiszpański, jak również z obcych języków na polski. Zapraszamy do kontaktu!

Nawet jeden dzień na tłumaczenia ekspresowe

W zależności od ilości dostarczonych dokumentów do przekładu, ich poziomu trudności i zastosowanego branżowego słownictwa, jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie ekspresowe nawet w jeden albo dwa dni. Dzięki temu błyskawicznie uzyskasz niezbędne dokumenty, a proces ich tłumaczenia nie spowolni trwających działań. Skontaktuj się z Lingua Viva, by omówić szczegóły Twojego zamówienia!

Zapraszamy do kontaktu z nami

Anna Lipińska

Tłumaczenia ekspresowe

+48 665 765 006 | la@linguaviva.pl