Angielski certyfikat C1 CAE

Test C1 — angielski

Posługujesz się biegle językiem angielskim i chcesz to potwierdzić stosownym dokumentem? Planujesz podjąć pracę w firmie, która wymaga certyfikatu znajomości angielskiego na poziomie C1? W takim razie nasza oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie! W szkole językowej Lingua Viva organizujemy egzaminy CAE w rozsądnych cenach, a co więcej, przygotujemy Cię do niego w taki sposób, abyś bez problemu zdał test z satysfakcjonującym dla Ciebie wynikiem. Przekonaj się sam, dlaczego warto nam zaufać!

Certyfikat z angielskiego C1

Certyfikat Cambridge English: Advanced to bardzo ceniony, a przez niektóre instytucje nawet wymagany, dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Jest on uznawany przez uczelnie oraz pracodawców na całym świecie, dlatego właśnie warto zdać egzamin CAE otwierający wiele możliwości rozwoju. Cena międzynarodowego egzaminu językowego to około kilkuset złotych, a jego ostateczny koszt zależny jest od poziomu egzaminu.

Angielski — certyfikat C1 w szkole językowej Lingua Viva

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym możesz podejść do egzaminu CAE? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu! U nas zdobędziesz certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Zapewniamy przystępne ceny, doświadczoną kadrę, a także profesjonalne wsparcie w przygotowaniu do testu. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a my chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!